Meer online lessen!

27 december 2021 | Nieuws

Ontzettend leuk om te zien hoeveel van jullie actief meedoen met de online lessen! We bieden naast de Facebook live lessen ook de morning workouts met een fitness trainer via Zoom. Op deze manier krijg je meer persoonlijke aandacht en is er meer interactie omdat je elkaar kunt zien. Meld je aan via Sportivity en je krijgt kort voordat de training begint een linkje toegestuurd naar je e-mail. Check ook even goed je SPAM-box. Elke dag om 9:15 uur, een perfect begin van je dag!

Komen de tijden van de online lessen je niet goed uit? We bieden samen met Matrix Fitness live online work-outs aan, waaraan jij gratis kunt deelnemen. Dit gebeurt samen met personal trainer Radmilo Soda, bekend van het tv-programma Obese, en zijn team. De trainingen zijn voor iedereen geschikt – van beginner tot gevorderde sporter – en vooraf inschrijven is niet nodig.

Data & tijden

  • Maandag 27 december | 19.30 uur | Lower body work-out.
  • Woensdag 29 december | 07.30 uur | 19.30 uur | Upper body work-out.
  • Donderdag 30 december | 07.30 uur | 19.30 uur | Total body work-out.

 

Hoe gaat het in zijn werk?

  • De online trainingen worden 2 keer per dag gegeven en duren 30 minuten. Je kunt zelf bepalen of je meedoet met de morning work-out of juist met de avondtraining.
  • Meedoen aan een work-out is heel eenvoudig! Je kunt hier klikken om mee te doen. Je komt meteen in een digitale omgeving terecht van Matrix Fitness waar vervolgens de online work-out (op de aangegeven data/tijdstippen hierboven) van start gaat.
  • Vooraf inschrijven is niet nodig, het volgen van de trainingen is helemaal gratis en iedereen kan én mag meedoen. Klik hier voor meer informatie.

Veel sportplezier gewenst! Voor vragen over de work-outs, neem contact op met welkom@plazasportiva.nl